הצהרת נגישות

עדכון אחרון: מאי 2019

כללי

ורד קונפינו, באמצעות אתר veredkonfino.com שואפת להבטיח כי השירותים שלה נגישים לאנשים עם מוגבלויות. באתר זה הושקעו המשאבים כדי להבטיח שהאתר יהיה קל יותר לשימוש ונגיש לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

נגישות באתר veredkonfino.com

אתר www.veredkonfino.com נותן גישה ליישומון נגישות אתר אינטרנט UserWay אשר מופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- www.veredkonfino.com לשפר את האתר בהתאם להנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).


הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של Veredkonfino.com על-ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.

הבהרה כללית

Veredkonfino.com ממשיכה במאמציה לשפר כל הזמן את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש וללא הפרעה גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל הדפים ואת התוכן ב- Veredkonfino.com לנגישים באופן מלא, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המקובלים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של לא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתה נתקל בקשיים עם תוכן ב- Veredkonfino.com או זקוק לסיוע עם חלקים של האתר שלנו, אנא פנה אלינו במהלך שעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.

צור קשר

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, צור קשר עם תמיכת הלקוחות של Veredkonfino.com כדלקמן:


ימים א' - ה' בין השעות 9:30 - 17:30
בטלפון/ואטסאפ: 054-5550548
דוא"ל: Vered018@gmail.com

thatsIt_logo_white.png

האתר נבנה ע"י

© כל הזכויות שמורות לורד קונפינו, 2019